Fundacja Sportowcy Dzieciom

Fundacja Sportowcy Dzieciom

Walczymy o dobrą kondycję i prawidłową sylwetkę dzieci i młodzieży. Walczymy z uzależnieniem od gier i Internetu, który stał się istotnym i rosnącym problemem społecznym. Walczymy o sport! Nasi Ambasadorzy to m.in.: Kamil Stoch, Ewa Chodakowska, Anita Włodarczyk, Paweł Zatorski, Jerzy Janowicz, Adam Kszczot, Izabela Bełcik, Taddy Błażusiak, Luiza Złotkowska. Nasze akcje to m.in.: „Snow […]

Lubuski Klub Żeglarski im. Mariusza Zaruskiego w Sławie

Od 2004 roku jesteśmy Stowarzyszeniem Pożytku Publicznego (OPP). Organizujemy co roku regaty jachtów turystycznych i sportowych, m.in.: Puchar Lata, Dni Morza, Błękitna Wstęga, Regaty Australijskie i inne. Prowadzimy szkolenia na stopnie żeglarskie dla dzieci i młodzieży. Nasz port jest dostępny dla wszystkich pozostałych dyscyplin sportu wodnego. Nasza drużyna WOPR bierze udział w wielu akcjach ratowniczych […]

TKKF Szczygłowice

Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o przekazanie na działalność Sekcji naszego Ogniska 1% od podatku dochodowego. Wszystkie środki, zarówno te pozyskane w latach ubiegłych oraz przyszłych, przeznaczane są w 100% na działalność statutową Sekcji działających w naszym Ognisku. W deklaracji PIT należy wpisać do odpowiedniej rubryki nr KRS 0000001095 oraz określić cel szczegółowy (nazwa sekcji).

LKS Buk Rudy

Jak co roku informujemy o możliwości odprowadzenia 1% podatku na rzecz naszego klubu. Wszystkie otrzymane środki tradycyjnie przeznaczane są dla najmłodszych zawodników. Dzięki Państwa ofiarności możemy w znacznym stopniu poprawić jakość prowadzonych zajęć i pomóc aktywnie spędzać czas naszym młodym adeptom. W tym roku chcemy odbudować nasze drużyny młodzieżowe.

Fundacja 100 lat KS Cracovia

Since 1906. Jesteśmy najstarszym, nieprzerwanie funkcjonującym, polskim klubem sportowym. Jesteśmy klubem, w którego historię wpisali się wielcy Polacy. Jesteśmy ukochanym klubem Karola Wojtyły – papieża Jana Pawła II. Prowadzimy sekcje: hokeja na lodzie kobiet, koszykówki mężczyzn, piłki ręcznej kobiet, lekkoatletyczną, brydża sportowego, tenisa stołowego, szachową, karate. Podaruj nam swój jeden procent podatku. Niech Pasiasta legenda […]

Tarnobrzeski Klub Szachowy

Prowadzimy wśród dzieci działalność sportową i wychowawczą. Uczymy grać w szachy, organizujemy turnieje i rozgrywki, uczestniczymy w turniejach ogólnopolskich. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie na rzecz naszego klubu kwoty stanowiącej wartość 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa wsparciu naszego klubu wasze dzieci albo wnuki poznają zasady […]

Miejski Klub Sportowy Spójnia w Ośnie Lubuskim

Jesteśmy finansowani z budżetu gminy Ośno Lubuskie. Prowadzimy działalność sportową w sekcjach: piłki nożnej, tenisa stołowego, brydża sportowego, piłki siatkowej. Wpisz w swoim zeznaniu podatkowym nazwę naszego klubu oraz nasz KRS, a jeden procent Twojego podatku pomoże naszemu klubowi.

Gdański Klub Płetwonurków Neptun

Gdański Klub Płetwonurków Neptun jest stowarzyszeniem z 57-letnimi tradycjami. Od roku 2007 jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz klub tworzą członkowie w Gdańsku i Warszawie, oraz pełni poświęcenia instruktorzy i trenerzy. Zrzeszamy osoby o różnych zainteresowaniach: żeglarzy, płetwonurków, żołnierzy, nurków. Prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia aby wesprzeć m.in. programy szkolenia dzieci i […]

KS Leliwa Mińsk Mazowiecki

Jedyny w powiecie klub piłki ręcznej chłopców i dziewcząt. Jesteśmy młodym klubem, który nie ma żadnego dofinansowania. Liczymy na pomoc z 1%.

KP Polonia Bydgoszcz

Jak co roku, wdzięczni za dotychczasowe wsparcie, zwracamy się do Ciebie, Twoich najbliższych, znajomych, z prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na rzecz młodzieży naszego klubu. Prosimy o drobny gest, który przynosi olbrzymi i imponujący efekt. Razem możemy więcej…

Miejskie Towarzystwo Sportowe Pogoń Świebodzin

MTS Pogoń Świebodzin – polski klub piłkarski z siedzibą w Świebodzinie, założony w 1966 roku. W sezonie 2015/2016 klub nie podjął rywalizacji na żadnym szczeblu rozgrywek. Od sezonu 2017/2018 reaktywowany na bazie klubu Santos Świebodzin i występujący w IV lidze lubuskiej. Jest to powrót do korzeni, na co dzień w naszym klubie trenuje około 200 […]

UKS BENIAMINEK Częstochowa

UKS BENIAMINEK Częstochowa działa w częstochowskim środowisku piłkarskim od 1978 roku, zajmując się propagowaniem piłki nożnej wśród trudnej młodzieży naszego regionu. Regularnie bierzemy udział w rozgrywkach organizowanych przez Częstochowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. W sezonie 2018/2019 posiadamy dwie drużyny w rozgrywkach Trampkarz i Młodzik.

UKS BENIAMINEK Częstochowa

UKS BENIAMINEK Częstochowa to klub piłkarski istniejący od 1978 roku, Od początków naszego istnienia zajmujemy się pracą z trudną młodzieżą naszego regionu. Bierzemy udział w rozgrywkach prowadzonych przez Częstochowski OZPN. W sezonie 2018/2019 zgłosiliśmy do rozgrywek 2 drużyny – Młodzik i Trampkarz. Utrzymujemy się z dotacji miejskiej oraz dzięki hojności sponsorów. Środki pozyskane z 1% […]

UKS BENIAMINEK Częstochowa

UKS BENIAMINEK Częstochowa to klub piłkarski istniejący od 1978 roku, Od początków naszego istnienia zajmujemy się pracą z trudną młodzieżą naszego regionu. Bierzemy udział w rozgrywkach prowadzonych przez Częstochowski OZPN. W sezonie 2018/2019 zgłosiliśmy do rozgrywek 2 drużyny – Młodzik i Trampkarz. Utrzymujemy się z dotacji miejskiej oraz dzięki hojności sponsorów. Środki pozyskane z 1% […]

Klub Sportowy Wda Świecie

Klub Sportowy Wda Świecie jest klubem wielosekcyjnym działającym na zasadzie Stowarzyszenia Kultury Fizycznej

Fundacja Sportowcy Dzieciom

Walczymy o dobrą kondycję i prawidłową sylwetkę dzieci i młodzieży. Walczymy z uzależnieniem od gier i Internetu, który stał się istotnym i rosnącym problemem społecznym. Walczymy o sport! Nasi Ambasadorzy to m.in.: Kamil Stoch, Ewa Chodakowska, Anita Włodarczyk, Paweł Zatorski, Jerzy Janowicz, Adam Kszczot, Izabela Bełcik, Taddy Błażusiak, Luiza Złotkowska. Nasze akcje to m.in.: „Snow Eagle Challenge”, „Podaruj Dzieciom Sport”, „Więcej Sportu w Realu”, „Procent Dla Sportu”. Prosimy o Twój 1%!