Fundacja Sportowcy Dzieciom

Fundacja Sportowcy Dzieciom

Walczymy o dobrą kondycję i prawidłową sylwetkę dzieci i młodzieży. Walczymy z uzależnieniem od gier i Internetu, który stał się istotnym i rosnącym problemem społecznym. Walczymy o sport! Nasi Ambasadorzy to m.in.: Kamil Stoch, Ewa Chodakowska, Anita Włodarczyk, Paweł Zatorski, Jerzy Janowicz, Adam Kszczot, Izabela Bełcik, Taddy Błażusiak, Luiza Złotkowska. Nasze akcje to m.in.: „Snow […]

Lubuski Klub Żeglarski im. Mariusza Zaruskiego w Sławie

Od 2004 roku jesteśmy Stowarzyszeniem Pożytku Publicznego (OPP). Organizujemy co roku regaty jachtów turystycznych i sportowych, m.in.: Puchar Lata, Dni Morza, Błękitna Wstęga, Regaty Australijskie i inne. Prowadzimy szkolenia na stopnie żeglarskie dla dzieci i młodzieży. Nasz port jest dostępny dla wszystkich pozostałych dyscyplin sportu wodnego. Nasza drużyna WOPR bierze udział w wielu akcjach ratowniczych […]

TKKF Szczygłowice

Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o przekazanie na działalność Sekcji naszego Ogniska 1% od podatku dochodowego. Wszystkie środki, zarówno te pozyskane w latach ubiegłych oraz przyszłych, przeznaczane są w 100% na działalność statutową Sekcji działających w naszym Ognisku. W deklaracji PIT należy wpisać do odpowiedniej rubryki nr KRS 0000001095 oraz określić cel szczegółowy (nazwa sekcji).

LKS Buk Rudy

Jak co roku informujemy o możliwości odprowadzenia 1% podatku na rzecz naszego klubu. Wszystkie otrzymane środki tradycyjnie przeznaczane są dla najmłodszych zawodników. Dzięki Państwa ofiarności możemy w znacznym stopniu poprawić jakość prowadzonych zajęć i pomóc aktywnie spędzać czas naszym młodym adeptom. W tym roku chcemy odbudować nasze drużyny młodzieżowe.

Fundacja 100 lat KS Cracovia

Since 1906. Jesteśmy najstarszym, nieprzerwanie funkcjonującym, polskim klubem sportowym. Jesteśmy klubem, w którego historię wpisali się wielcy Polacy. Jesteśmy ukochanym klubem Karola Wojtyły – papieża Jana Pawła II. Prowadzimy sekcje: hokeja na lodzie kobiet, koszykówki mężczyzn, piłki ręcznej kobiet, lekkoatletyczną, brydża sportowego, tenisa stołowego, szachową, karate. Podaruj nam swój jeden procent podatku. Niech Pasiasta legenda […]

Tarnobrzeski Klub Szachowy

Prowadzimy wśród dzieci działalność sportową i wychowawczą. Uczymy grać w szachy, organizujemy turnieje i rozgrywki, uczestniczymy w turniejach ogólnopolskich. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie na rzecz naszego klubu kwoty stanowiącej wartość 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa wsparciu naszego klubu wasze dzieci albo wnuki poznają zasady […]

Miejski Klub Sportowy Spójnia w Ośnie Lubuskim

Jesteśmy finansowani z budżetu gminy Ośno Lubuskie. Prowadzimy działalność sportową w sekcjach: piłki nożnej, tenisa stołowego, brydża sportowego, piłki siatkowej. Wpisz w swoim zeznaniu podatkowym nazwę naszego klubu oraz nasz KRS, a jeden procent Twojego podatku pomoże naszemu klubowi.

Gdański Klub Płetwonurków Neptun

Gdański Klub Płetwonurków Neptun jest stowarzyszeniem z 57-letnimi tradycjami. Od roku 2007 jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz klub tworzą członkowie w Gdańsku i Warszawie, oraz pełni poświęcenia instruktorzy i trenerzy. Zrzeszamy osoby o różnych zainteresowaniach: żeglarzy, płetwonurków, żołnierzy, nurków. Prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia aby wesprzeć m.in. programy szkolenia dzieci i […]

KS Leliwa Mińsk Mazowiecki

Jedyny w powiecie klub piłki ręcznej chłopców i dziewcząt. Jesteśmy młodym klubem, który nie ma żadnego dofinansowania. Liczymy na pomoc z 1%.

KP Polonia Bydgoszcz

Jak co roku, wdzięczni za dotychczasowe wsparcie, zwracamy się do Ciebie, Twoich najbliższych, znajomych, z prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na rzecz młodzieży naszego klubu. Prosimy o drobny gest, który przynosi olbrzymi i imponujący efekt. Razem możemy więcej…

Miejskie Towarzystwo Sportowe Pogoń Świebodzin

MTS Pogoń Świebodzin – polski klub piłkarski z siedzibą w Świebodzinie, założony w 1966 roku. W sezonie 2015/2016 klub nie podjął rywalizacji na żadnym szczeblu rozgrywek. Od sezonu 2017/2018 reaktywowany na bazie klubu Santos Świebodzin i występujący w IV lidze lubuskiej. Jest to powrót do korzeni, na co dzień w naszym klubie trenuje około 200 […]

UKS BENIAMINEK Częstochowa

UKS BENIAMINEK Częstochowa działa w częstochowskim środowisku piłkarskim od 1978 roku, zajmując się propagowaniem piłki nożnej wśród trudnej młodzieży naszego regionu. Regularnie bierzemy udział w rozgrywkach organizowanych przez Częstochowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. W sezonie 2018/2019 posiadamy dwie drużyny w rozgrywkach Trampkarz i Młodzik.

UKS BENIAMINEK Częstochowa

UKS BENIAMINEK Częstochowa to klub piłkarski istniejący od 1978 roku, Od początków naszego istnienia zajmujemy się pracą z trudną młodzieżą naszego regionu. Bierzemy udział w rozgrywkach prowadzonych przez Częstochowski OZPN. W sezonie 2018/2019 zgłosiliśmy do rozgrywek 2 drużyny – Młodzik i Trampkarz. Utrzymujemy się z dotacji miejskiej oraz dzięki hojności sponsorów. Środki pozyskane z 1% […]

UKS BENIAMINEK Częstochowa

UKS BENIAMINEK Częstochowa to klub piłkarski istniejący od 1978 roku, Od początków naszego istnienia zajmujemy się pracą z trudną młodzieżą naszego regionu. Bierzemy udział w rozgrywkach prowadzonych przez Częstochowski OZPN. W sezonie 2018/2019 zgłosiliśmy do rozgrywek 2 drużyny – Młodzik i Trampkarz. Utrzymujemy się z dotacji miejskiej oraz dzięki hojności sponsorów. Środki pozyskane z 1% […]

Klub Sportowy Wda Świecie

Klub Sportowy Wda Świecie jest klubem wielosekcyjnym działającym na zasadzie Stowarzyszenia Kultury Fizycznej

Fundacja 100 lat KS Cracovia

Since 1906. Jesteśmy najstarszym, nieprzerwanie funkcjonującym, polskim klubem sportowym. Jesteśmy klubem, w którego historię wpisali się wielcy Polacy. Jesteśmy ukochanym klubem Karola Wojtyły – papieża Jana Pawła II. Prowadzimy sekcje: hokeja na lodzie kobiet, koszykówki mężczyzn, piłki ręcznej kobiet, lekkoatletyczną, brydża sportowego, tenisa stołowego, szachową, karate. Podaruj nam swój jeden procent podatku. Niech Pasiasta legenda trwa wiecznie!